Текстил маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE  - маска со меурчиња
Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња! Земавме хидрирачки Грејпфрут и ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
7th Heaven CHHARCOAL DETOX BUBBLE  - маска со меурчиња
Bubble, bubble dirt is in trouble! Длабинско чистење со бленд од Анасон и прочистувачки кислород ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS