ReNew YOU

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите
Детоксицирачка маска збогатена со Лотосов Цвет, нежно ќе ги извлече нечистотиите, правејќи ја кожата..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ReNew YOU Collagen - Маска за пополнување на брчките
Оваа маска се бори против знаците на стереење. Нашата специјална активна компонента Pelvetia Se..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ReNew YOU-  Pro Age - Маска за лице за баланс на кожата
Како втора кожа, оваа текстилна маска со инфузиран Витамин Б5, видливо и брзо хидрира и ја омекнува ..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
ReNew YOU - Detox & hydrogel mask - Детокс и хидрогел маска
Ги минимизира порите и се бори против знаците на стареење. Хидрогел маската е во два дела со што се ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
ReNew YOU Gold Eye Masks - Златна маска за очи
Освежете ги изморените очи и намалете ги темните кругови околу нив со нашите златни маски за очи. ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
ReNew YOU 24K Gold Firming Mask - 24 Каратна Златна маска
Подмладување и спречување на опуштена кожа со нашата 24 ЗЛАТНА маска.  Збогатена со моќни ам..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS