Пил-оф

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
7th Heaven COCONUT+CLAY - пилоф маска со кокос
Тотално COCOnut ! Ги измешавме прочистувачките својства на глината кои ги чистат и намалуваат пор..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven CHARCOAL+BLACK CLAY - пилоф маска со активен јаглен
Со детоксицирачки Активен Јаглен за вадење на нечистотиите и неутрализирање на токсините. Додатокот ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven PINK GUAVA - пилоф маска од Гуава
Длабинско чистење, намалување на црвенилата и прочистување на порите. Изобилува со состојки богати с..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS