Depileve Маски за лице (за една употреба) x 5 парчиња Трослојна заштита Сертифициран материјал Еластични ластици за ушите Форма прилагодлива на лицето Меки и пријатни Лесно се дише Одлична филтрација  Висок проток на воздух Не содржат стаклени влакна  .. Category: Хигиена Product #: 6816/2 Regular price: 100 ден. 100 Available from: Depileve
Маски за лице (за една употреба) x 5 парчиња

Маски за лице (за една употреба) x 5 парчиња

100 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6816/2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Трослојна заштита
 • Сертифициран материјал
 • Еластични ластици за ушите
 • Форма прилагодлива на лицето
 • Меки и пријатни
 • Лесно се дише
 • Одлична филтрација 
 • Висок проток на воздух
 • Не содржат стаклени влакна 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS