7th Heaven

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
7th Heaven BLEMISH MUD - маска против црвенила
Нашата специјална мешавина на Алое Вера, Врба, Примароса и Witch Hazel во комбинација со калта,..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven CBD Infusion - маска со масло од канабис
Маска за детоксикација на кожата, збогатена со масло од канабис, морсак сол и неколку видови на..
83 ден.118 ден.
без ДДВ: 70 ден.
-30%
7th Heaven CHARCOAL MUD - маска со активен јаглен
Нашата 2 во 1 каллива маска со прочистувачки природен јаглен и ексфолиативна лушпа од орев, во ист м..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven CHARCOAL T-ZONE STRIPS - ленти за чистење на пори
Лентички за отворање на порите и чистење на црнките. Збогатени со активен јаглен, Алое Вера и екс..
189 ден.270 ден.
без ДДВ: 160 ден.
-30%
7th Heaven CHARCOAL+BLACK CLAY - пилоф маска со активен јаглен
Со детоксицирачки Активен Јаглен за вадење на нечистотиите и неутрализирање на токсините. Додатокот ..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven CHHARCOAL DETOX BUBBLE  - маска со меурчиња
Bubble, bubble dirt is in trouble! Длабинско чистење со бленд од Анасон и прочистувачки кислород ..
98 ден.140 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-30%
7th Heaven CHOCOLATE MUD - чоколадна маска за лице
Засладете си го денот без грижа на совеста со маската со темно Белгиско чоколадо! Измешавме крема..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven COCONUT CРЕАМ - кремаста маска со кокос
Свежо кокосово млеко и Ши путер за неверојатно хидратантен третман. Пробајте и Вашата кожа ќе ви бид..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven COCONUT+CLAY - пилоф маска со кокос
Тотално COCOnut ! Ги измешавме прочистувачките својства на глината кои ги чистат и намалуваат пор..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven MUD PACK - маска со кал од Мртво Море
Ги собравме хранливите минерали од Мртвото Море за да ги отстраниме нечистотиите и да ги отвориме по..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven PINK GUAVA - пилоф маска од Гуава
Длабинско чистење, намалување на црвенилата и прочистување на порите. Изобилува со состојки богати с..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE  - маска со меурчиња
Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња! Земавме хидрирачки Грејпфрут и ..
98 ден.140 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-30%
7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди
Дали нешто звучи по божествено од освежителен и богат хидратантен крем од Јагоди? Во нашата хидра..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven SUPER FRUIT - маска со гоџи бобинки
Нежно ги чисти порите и ја потхранува кожата. ..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
7th Heaven VERRY BERRY - маска со боровинки
Нежно ги чисти порите и ја освежува кожата. ..
55 ден.79 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!   Намачкајте од ова супер сочно см..
315 ден.450 ден.
без ДДВ: 267 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS