Маски

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Super Food Matcha & Chia  - маска со мака и чија
Постигнете сјаен тен со помош на оваа богата маска со Мака и Чија Збогатена со смирувачка Мака,&n..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Canabis Sativa  - маска со канабис
Смирете ја кожата и чувствата со оваа пилоф маска со Канабис Сатива.  Дополнителната инфузиј..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Blueberry - маска со боровинка
Оваа маска ќе ја направи вашата кожа хидрирана и мазна. Изобилството на боровинки богати со антио..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
Super Food Avocado  - маска со авокадо
Нашето Авокадо ќе ве изненади со својата моќна хидратација. Оваа маска содржи ситно дробени ореви..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
7th Heaven VERRY BERRY - маска со боровинки
Нежно ги чисти порите и ја освежува кожата. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven SUPER FRUIT - маска со гоџи бобинки
Нежно ги чисти порите и ја потхранува кожата. ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
7th Heaven PINK OXYGEN BUBBLE  - маска со меурчиња
Што е тоа розево со меурчиња?... Нашата розева маска со меурчиња! Земавме хидрирачки Грејпфрут и ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
7th Heaven CHHARCOAL DETOX BUBBLE  - маска со меурчиња
Bubble, bubble dirt is in trouble! Длабинско чистење со бленд од Анасон и прочистувачки кислород ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
7th Heaven CHARCOAL T-ZONE STRIPS - ленти за чистење на пори
Лентички за отворање на порите и чистење на црнките. Збогатени со активен јаглен, Алое Вера и екс..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
7th Heaven CBD Infusion - маска со масло од канабис
Маска за детоксикација на кожата, збогатена со масло од канабис, морсак сол и неколку видови на..
118 ден.
без ДДВ: 100 ден.
7th Heaven STRAWBERRY CРЕАМ - кремаста маска од јагоди
Дали нешто звучи по божествено од освежителен и богат хидратантен крем од Јагоди? Во нашата хидра..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
ReNew YOU Deep Pore Cleanse - Маска за длабинско чистење на порите
Детоксицирачка маска збогатена со Лотосов Цвет, нежно ќе ги извлече нечистотиите, правејќи ја кожата..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ReNew YOU Collagen - Маска за пополнување на брчките
Оваа маска се бори против знаците на стереење. Нашата специјална активна компонента Pelvetia Se..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
MEN Charcoal Black Detox - маска за мажи со Активен Јаглен
За само 5-10 минути, оваа маска како втора кожа, со помош на Активниот Јаглен и Зелениот Чај ќе ги а..
165 ден.
без ДДВ: 140 ден.
MEN Black Clay Peelof - пилоф маска за мажи со црна глина
Нашата пилоф маска ќе ви помогне да го извлечете вишокот на себум и нечистотии од длабочината на пор..
89 ден.
без ДДВ: 75 ден.
MEN Sucking Mud Scrub - пилинг маска за мажи
Разбудете ја кожата со наплив на природно масло од портокал и минерали од Мртво Море спакувани во ов..
89 ден.
без ДДВ: 75 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS