Insight Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот. Содржи: Кокосово масло, Илипе путер, Масло од сладок бадем. Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.     .. Category: Коса  >  Маски  >  Органски третмани Product #: IE004 Regular price: 270 ден. 270 Available from: Depileve
Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл

Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл

270 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE004
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот.

Содржи: Кокосово масло, Илипе путер, Масло од сладок бадем.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: maska, protiv, suva, kosa, slama

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS