Insight Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченични никулци, путер од маслинка, арганово масло, оризови трици.   Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне. .. Category: Коса  >  Маски  >  Органски третмани Product #: IE044 Regular price: 270 ден. 270 Available from: Depileve
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл

Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл

270 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE044
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса.
Содржи: Органски пченични никулци, путер од маслинка, арганово масло, оризови трици.
 
Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: maska, protiv, ostetena, kosa, rascvetana

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS