Нега

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Хидратантна Крема за Раце со АХА Овошни киселини Depileve 200мл.
Специјално дизајниран крем за длабока хидратација, со пријатна арома , збогатен со АХА овошни кисели..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.
Купка за раце CRISNAIL 28 x 71 гр
Растворливи соли со календула, лимон и алги, за избелување и чистење на ноктите. Арома терапија, ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL Турпија за Полирање со 3 површини CRISNAIL
Турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Намена: за мазни и сјајни нокти (со ефект на ог..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Топилка за Парафин DEPILEVE 1.5кг
Класична топилка за парафин со регулатор за 2 нивоа на топлина: 55ºC и 65ºC. Удобен сад за целосно ..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Парафин (4 типа) DEPILEVE 900гр Парафин (4 типа) DEPILEVE 900гр
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки длабоко да навлезат во кожата (мини-с..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Масло за Кутикули од Манго CRISNAIL 9 мл
Супер-хидратантно Масло од Манго за кутикули Crisnail 10 ml  Се користи за обновување и освежу..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело со витамин А & E со хидро (Мини-Сауна) DEPILEVE 450 мл
Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата. Кремата е нежна и одлична ..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Парафин за многу Чувствителна кожа DEPILEVE 450мл
Нова генерација специјален бел Парафин за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење. Специј..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Хидратантна Крема за Раце со АХА Овошни киселини Depileve 75мл.
Специјално дизајниран крем за длабока хидратација, со пријатна арома , збогатен со АХА овошни кисели..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Колаген Еластин Depileve 200мл.
ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS