Crisnail Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   .. Category: Маникир  >  Надградба (гел)  >  Надградба (акрил) Product #: AD08 Regular price: 1.300 ден. 1.300 Available from: Depileve
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл

Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл

1.300 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: AD08
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gel, bilder, crisnail, napredna, formula

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS