Надградба (гел)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV лампа со тајмер 36W UV лампа со тајмер 36W
36 W – УВ лампа за печење нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Мек Розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл
Розев густ билдер гел за скулптутрирање. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Распродадено

Распродадено

Розе гел Билдер (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Идеален за работа со шаблони.  ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел во Поларно-Бела боја (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Безбоен Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен гел финиш за гелни и акрилни нокти.   ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
Млечно-Бел гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Млечно бела боја на гел. Одличен за француски и млечно бели нокти. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Интензивна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед...
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Гел за Суптилна камуфлажа (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Израмнувачки гел за покривање на ситните недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед. ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Бел Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Совршен за нанесување врз типсови. Многу лесно се нанесува, заради само-контролирачка структура. Сов..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Безбоен Флексибилен Гел за Скулптурирање (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Безбоен густ гел. Специјално наменет за скулптурирање.   ..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Полирка Турпија (за Мазни и Сјајни нокти) CRISNAIL
Елегантна розева турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Двострана турпија со 2 површин..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL
Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Цветна Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со цветен принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).  ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS