Надградба (акрил)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Завршен Розе гел (нова формула) CRISNAIL 15мл
Сјаен гел финиш со блага розе боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Беж-боја Завршен гел (Нова формула) CRISNAIL 15мл
Гел сјаен финиш со нежна беж боја, за гел и акрил нокти.   ..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
Тријаголна турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) DONEGAL
Тристрана турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Намена: за мазни и сјајни нокти (со е..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Блок-Турпија за мазни и Сјајни нокти (со Сунѓерче) CRISNAIL
Супер-лесна турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Намена: за мазни и сјајни нокти (со..
95 MKD
без ДДВ: 81 MKD
СЕТ x 10 Турпии (со двојна намена) LEONIS
Комплет од 10 практични, двострани турпии со 2 површини (силна и медиум турпија). Боја: изберете ..
70 MKD
без ДДВ: 59 MKD
Широка Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL
Широка турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). Предност: лесно сви..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD
Полирка Турпија (за Мазни и Сјајни нокти) CRISNAIL
Елегантна розева турпија за фино измазнување и полирање на ноктот. Двострана турпија со 2 површин..
110 MKD
без ДДВ: 93 MKD
Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL
Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Бумеранг Турпија за Силно Стругање (двострана) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
80 MKD
без ДДВ: 68 MKD
Зебра Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со зебра принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).   ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Цветна Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со цветен принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).  ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Леопард Турпија за Моќен Финиш (двострана) CRISNAIL
Луксузна турпија со леопард принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).  ..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Црна Турпија за Силно Стругање (за Акрилни нокти) CRISNAIL
Оваа моќна турпија, ќе ги измазни и најтврдите делови на ноктот. Одлична е за почетно турпирање и..
90 MKD
без ДДВ: 76 MKD
Далматинец турпија со крзно (за силно стругање) CRISNAIL
Луксузна моќна турпија, за измазнување и на најтврдите делови од ноктот. Одлична е за почетно тур..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Дијамант Турпија за Полирање со Сунѓерче (3 површини) CRISNAIL
Турпија за сјајни нокти, со 3 површини (груба, мека и полирка). По третманот, ноктите се сјајни и..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Класична Бела Турпија CRISNAIL
Силна двострана турпија (за сите намени).   ..
50 MKD
без ДДВ: 42 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS