Лакови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Темно Црвени лакови за нокти CRISNAIL 14мл Темно Црвени лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Огнени лакови за нокти CRISNAIL 14мл Огнени лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Лакови за Француски маникир CRISNAIL 14мл Лакови за Француски маникир CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл Галаксија Лакови за нокти со светки CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Пастелни Лакови за нокти CRISNAIL 14мл Пастелни Лакови за нокти CRISNAIL 14мл
НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !   ГУСТИНА - идеална за артистички декораци..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
ТРАЕН Лак за Нокти 1-2-3 чекори: без печење со UV лампа CRISNAIL 14мл ТРАЕН Лак за Нокти 1-2-3 чекори: без печење со UV лампа CRISNAIL 14мл
Кремаста текстура по вкус на модерната жена Најнова технологија која се нанесува во 3 едно..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS