Crisnail МИНИ СЕТ (Црвен и француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL • Густина - идеална за артистички декорации, можност за  имагинација и обликување на разни форми • Максимална покривност - штедите време и пари • Издржливост - отпорни на пукање и контакт со детерѓенти • УВ Заштита - ги штитат ноктите од пожолтување  .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: 6726 Regular price: 350 ден. 350 Available from: Depileve
МИНИ СЕТ (Црвен и француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL

МИНИ СЕТ (Црвен и француски маникир) 4х3,5мл.CRISNAIL

350 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 6726
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Густина - идеална за артистички декорации, можност за 
имагинација и обликување на разни форми

Максимална покривност - штедите време и пари

Издржливост - отпорни на пукање и контакт со детерѓенти

УВ Заштита - ги штитат ноктите од пожолтување 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mini, set, crven, lak, crisnail

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS