Crisnail Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл Имате богатство засушени или згуснати стари лакови? Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направи течни и употребливи. Исто како на денот кога прв пат ги отворивте. #crisnail  .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: 6393 Regular price: 350 ден. 350 Available from: Depileve
Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл

Растворувач на стари (засушени) лакови CRISNAIL 30мл

350 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 6393
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Имате богатство засушени или згуснати стари лакови?
Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направи течни и употребливи.
Исто како на денот кога прв пат ги отворивте.

#crisnail 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: rastvorac, zasusen, star, lak, tecen

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS