Crisnail Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл • Diamond Base Coat- Зацврстувач за нокти со дијамантска пудра и UV филтри.  • Express Dry Oil- Микс од лековити масла за заштита на ноктот и продолжување на трајноста на лакот. Ги хидрира кутикулите и веднаш се суши.  • French Manicure Top Coat- Супер сјаен топ, за неутрализација на жолтилото.  • Lac Fix- Без Ацетон! Формула за зацврстување на оштетени, напукнати нокти.  • Nail Force .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: 67TE Regular price: 230 ден. 230 Available from: Depileve
Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл
 • Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Терапевтски лакови за нокти CRISNAIL 14мл

230 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 67TE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Терапевтски лак- тип :
Diamond Base Coat- Зацврстувач за нокти со дијамантска пудра и UV филтри. 
Express Dry Oil- Микс од лековити масла за заштита на ноктот и продолжување на трајноста на лакот. Ги хидрира кутикулите и веднаш се суши. 
French Manicure Top Coat- Супер сјаен топ, за неутрализација на жолтилото. 
Lac Fix- Без Ацетон! Формула за зацврстување на оштетени, напукнати нокти. 
Nail Force Conditioner- Хидрирање на ноктот, спречува пукање и раслојување. 
Nail Force Strengthener- Кератински зацврснувач за поцврсти нокти. 
Silk Filler- Мазнење на површината на нокти со жлебови и бразди. Со UV филтри и протеини од свила. 
Total Care- Целосна нега со Калциум, Соја и Витамини за стимулирање на растот на ноктите. 
Ultra Shine Top Coat- Супер-интензивен сјај и продолжување на трајноста на лакот. 
Терапевтски лак- тип
Diamond Base Coat Заштитен лак со дијамантска пудра и UV филтри. Го зацврснува ноктот и прави лакот подобро да се залепи за ноктот, за да трае подолго. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Express Dry Oil Уникатен микс од лековити масла што го штитат ноктот и ја продолжуваат трајноста на лакот. Се суши додека да трепнете. Ги одржува кутикулите хидрирани. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
French Manicure Top Coat НОВО!!! СУПЕР-сјаен топ што го неутрализира жолтилото на ноктот со француски маникир. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Lac Fix Без ацетон!!! Формула за зацврстување на нокти оштетени од виткање и со пукнатини. Нанесете пред да се исуши лакот. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Nail Force Conditioner НОВО!!! Хидратантна формула за подобрување на еластичноста на ноитот. Го штити ноктот од пукање и лупење. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Nail Force Strengthener Со пченични протеини за зацврстување на кератинот и ја подобрува еластичноста и спречува пукање и раслојување. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Silk Filler ја изедначува површината на ноктите со жлебови и бразди. Со UV филтри и протеини од свила. Се нанесува како лак за нокти или финиш. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Total Care НОВО!!! Комплетна нега со Калциум, Соја и Витамини за заштита и стимулирање на растот на ноктите. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.
Ultra Shine Top Coat НОВО!!! Финиш за интензивен сјај и долготрајна заштита на лакот. Кристално шишенце 14мл со четка за нанесување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS