Crisnail СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба:  Нанесувате лак во боја (избор од 4 најбарани бои) Нанесувате зацврснувач (топ) ☑ Една четка е доволна за 5 нокти  ☑ Тенок е и убаво се разлева низ ноктот  ☑ Бојата на ноктот е идентична со шишенцето  ☑ Нанесувате само еден слој! Брзо и лесно!    .. Category: Маникир  >  Лакови Product #: CRP008 Regular price: 390 ден. 390 Available from: Depileve
СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
  • СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
  • СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ
  • СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ

СУПЕР-ТРАЕН ЛАК (БЕЗ ПЕЧЕЊЕ СО UV ЛАМБА) COLOR ME 10.5МЛ

390 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: CRP008
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* color me - боја: :

Супер-траен лак во 1-2 чекори, без печење со UV ламба: 

  1. Нанесувате лак во боја (избор од 4 најбарани бои)
  2. Нанесувате зацврснувач (топ)

Една четка е доволна за 5 нокти 
Тенок е и убаво се разлева низ ноктот 
Бојата на ноктот е идентична со шишенцето 
☑ Нанесувате само еден слој!

Брзо и лесно! 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: traen, lak, nokti, bez, pecenje

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS