Urban Defense

Urban Defense
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
URBAN BlueDefense серум 30мл.
Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат о..
1.380 MKD
без ДДВ: 1.169 MKD
URBAN BlueDefense крем 50мл.
Обезбедува висока хидратација на кожата. Содржи ексклузивен пептид од какао кој ја штити кожата од в..
1.380 MKD
без ДДВ: 1.169 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS