Anesi Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл. Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење. Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респектирајќи ја природната хидратација на кожата. Начин на употреба: Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку лосион Dermo Control за да се направи пена и нанесете. Исплакнете со многу вода и исушете со марамица. Финиширајте со памучн.. Category: Лице  >  Масна Product #: DC002 Regular price: 950 ден. 950 Available from: Depileve
Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл.

Гел пена за миење лице - Dermo Controle 200мл.

950 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: DC002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење.

Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респектирајќи ја природната хидратација на кожата.

Начин на употреба: Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната

Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку лосион Dermo Control за да се направи пена и нанесете.
Исплакнете со многу вода и исушете со марамица.

Финиширајте со памучни туфери натопени во лосион Control и исушете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pena, cistenje, masna, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS