Anesi Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл. Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.   Начин на употреба: Наутро и навечер. Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот. За најдобри резултати нанесете после серумот Т-зона.  .. Category: Лице  >  Масна Product #: DC005 Regular price: 550 ден. 550 Available from: Depileve
Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл.

Корективна крема (против лузни и темни кругови од акни) - Extreme 50мл.

550 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: DC005
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.
 
Начин на употреба: Наутро и навечер.

Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
За најдобри резултати нанесете после серумот Т-зона. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krema, luzni, akni, izgorenici, masna

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS