Anesi DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI Сетот содржи: - Dermo Tenz Gel 10 ml Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман за зацврстување на кожата, со екстракти од билки Quillaja и Kigelia (ја зацврстуваат кожата, ги измазнуваат брчките на лицето и длабоките кракови на лицето создадени од фацијални гримаси). Овој серум веднаш ја измазнува кожата и изгледате 10 години помлади (трае 24 часа). Освен моментален лифтинг, с.. Category: Лице  >  Anti-Age Product #: AT002 Regular price: 2.800 ден. 2.800 Available from: Depileve
DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI

DNA REJUVENATION сет за патување (гел лифтинг + DNA крема + лосион + пена) ANESI

2.800 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: AT002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи:

- Dermo Tenz Gel 10 ml
Инстант лифтинг за лице + подмладување. Интензивен третман за зацврстување на кожата, со екстракти од билки Quillaja и Kigelia (ја зацврстуваат кожата, ги измазнуваат брчките на лицето и длабоките кракови на лицето создадени од фацијални гримаси). Овој серум веднаш ја измазнува кожата и изгледате 10 години помлади (трае 24 часа). Освен моментален лифтинг, со редовно нанесување, делува како Anti-Age маска и трајно го подмладува лицето.

- DNA Cronologie Creme Jeunesse Visage 15 ml
Напредна формула за реконструкција на остарените DNA нишки. Ја обновува кожата одвнатре, истовремено ги штити DNA клеточните ќелии и го спречува предвременото стареење. Со природен навлажнувачки фактор, колагенски пренасочувачи и активна хијалуронска киселина за затегната и освежена кожа без брчки.

- Aqua Vital Mousse Radiance 30 ml
Отстранувач на шминка за сите типови на кожа. Обезбедува длабинска хигиена и убаво ја чисти кожата. Лицето станува сјајно и се чувствувате свежо.

- Aqua Vital Lotion 30 ml
Тонер за лице, за сите типови на кожа. Совршено ја чисти кожата и ја припрема за шминка (освежува со активна вода и длабински ја хидрира кожата).

Сетот содржи се што ви е потребно за лице!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dna, rejuvenation, set, patuvanje

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS