Anesi CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енкапсулира млада меморија во остарените клетки и прави забрзано да работат (старата кожа се регенерира и почнува забрзано да работи). Овие фактори за растење, ги измазнуваат контурите на лицето, ги намалуваат брчките и ги затвораат проширените пори. - Celestial Secret Elixir 15 ml Тајната состојка.. Category: Лице  >  Anti-Age  >  Celestial Secret Product #: AT001 Regular price: 1.950 ден. 1.950 Available from: Depileve
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI

CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI

1.950 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: AT001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи:

- 3GF Cellular Booster 10 ml
Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енкапсулира млада меморија во остарените клетки и прави забрзано да работат (старата кожа се регенерира и почнува забрзано да работи). Овие фактори за растење, ги измазнуваат контурите на лицето, ги намалуваат брчките и ги затвораат проширените пори.

- Celestial Secret Elixir 15 ml
Тајната состојка од вселената- екстракт од метеор. Еликсир со невидена концентрација на минерали стари преку 4500 милиони години. Прав од метеор- богатство од калциум, железо и магнезиум, за подмладување на кожата. Состав: метеорити rhodochrosite, smithsonite и olivine, со екстракт од билките spilantes и beech bud за зголемена апсорпција).

- Aqua Vital Mousse Radiance 30 ml
Отстранувач на шминка за сите типови на кожа. Обезбедува длабинска хигиена и убаво ја чисти кожата. Лицето станува сјајно и се чувствувате свежо.

- Aqua Vital Lotion 30 ml
Тонер за лице, за сите типови на кожа. Совршено ја чисти кожата и ја припрема за шминка (освежува со активна вода и длабински ја хидрира кожата).

Сетот содржи се што ви е потребно за лице!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: celestial, youth, set, patuvanje

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS