Anesi ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл. Погоден за сите типови на кожа и брзо закрепнување на изморените очи. Стем клетки од Орхидеја, Пептиди и Витамин Ц за намалување на брчките, лифтинг на капаците, намалување на подочниците и осветлување на темните кругови. .. Category: 3Ц Витамин Product #: ANC02 Regular price: 1.190 ден. 1.190 Available from: Depileve
ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл.
  • ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл.

ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл.

1.190 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANC02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Погоден за сите типови на кожа и брзо закрепнување на изморените очи. Стем клетки од Орхидеја, Пептиди и Витамин Ц за намалување на брчките, лифтинг на капаците, намалување на подочниците и осветлување на темните кругови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS