leonis

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
СЕТ x 10 Турпии (со двојна намена) LEONIS СЕТ x 10 Турпии (со двојна намена) LEONIS
Комплет од 10 практични, двострани турпии со 2 површини (силна и медиум турпија). Боја: изберете ..
70 MKD
без ДДВ: 59 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS