Lakme LAKME Deep Care - сет за оштетена коса Сетот содржи: шампон Deep Care 300мл. кондиционер Deep Care 300мл. маска Deep Care 300мл. Top Ten - 10 во 1 нега за коса .. Category: Коса  >  Шампони  >  Кондиционери  >  Маски  >  Стајлинг Product #: LDCset Regular price: 2.880 ден. 2.880 Available from: Depileve
LAKME Deep Care - сет за оштетена коса

LAKME Deep Care - сет за оштетена коса

2.880 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: LDCset
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи:

  • шампон Deep Care 300мл.
  • кондиционер Deep Care 300мл.
  • маска Deep Care 300мл.
  • Top Ten - 10 во 1 нега за коса

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS