Шампони

Шампони
Основата за убавата коса и здравјето на вашиот корен,
зависи од квалитетот и типот на состојки, што ги содржи вашиот шампон.
Нахранете го влакното со се што му треба.
Тука изберете го вашиот идеален шампон:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LAKME Deep Care - сет за оштетена коса
Сетот содржи: шампон Deep Care 300мл. кондиционер Deep Care 300мл. маска Deep Care 300мл. ..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.
Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.
Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл.
Ако сакате да ги почувствувате ориенталните тајни на убавината, вметнете го во вашата рутина овој ша..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Fresh Feel шампон Кератин 750мл.
Нежен шампон за обновување на косата базиран на дејството на Кератинот кои ја потхранува и кондицион..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)...
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Нежно дејствува и ги отстранува н..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
KAY SUN хидратантен шампон 300мл.
Хидратантен шампон збогатен со масло од Монои за сите типови на коса. Нежно ја чисти косата и и д..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
KAY SUN сет за заштита на коса и тело
Сетот содржи: - KAY SUN хидратантен шампон 300мл. - KAY SUN хидратантна маска 500мл. -..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.
Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата коса, ја скротува и им дава правилна форма на локните...
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Макадамија Шампон KAYPRO 350мл
Регенеративен шампон со масло од макадамиа за кршлива и чувствителна коса. Ефикасно дејство за ом..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.
Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Нежно чисти и дава сјај на светли..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
СЕТ Арган: Шампон + Серум KAYPRO
Сет од шампон и серум од Арган за длабинска хидратација и потхранување на косата.  Го хид..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
Шампон за Сува коса INSIGHT 500мл
Длабински исхранува и зајакнува. Наменет за сува и дехидрирана коса. Содржи: Органски овес, кок..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS