Серуми

Серуми

Иако се и ставате на косата, некако чувствувате дека тоа не е доволно.. 

Сте пробале ли серум? Ќе ви ја пополни структурата на влакното и ќе ја направи цврста и лелеава. 

Тука ќе го најдете вашиот идеален тип: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Collagen Еликсир KAYPRO 100мл
Врвен серум со кавијар за боена и третирана коса Фиксира и го зголемува интензитетот на козметичк..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна. Се нанесуваат неколку..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Лосион против Опаѓање INSIGHT 100мл
Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органски екстракти од ди..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Лосион против Првут INSIGHT 100мл
Антибактериски третман за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувач..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Кавијар Серум KAYPRO 100мл
Врвен серум со кавијар за боена и третирана коса Фиксира и го зголемува интензитетот на козметичк..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Арган Спреј KAYPRO 100мл
Спреј со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса. Ја регенерира, хидрира и ја омекнува кос..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Арган серум KAYPRO 100мл.
Реструктуирачки третман со Арганово масло. Специфичната синергија на ботаничките активни состојки од..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Арган 10 во 1 спреј KAYPRO 200мл
Кондиционер со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса храни и хидрира лесно расче..
630 ден.
без ДДВ: 534 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS