Lakme СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - КОСАТА ВИ Е СЛАБА И ВИ ОСТАНУВА НА ЧЕШЕЛОТ? МОРАТЕ ВЕДНАШ ДА РЕАГИРАТЕ И СОСТОЈБАТА НЕМА ДА ПРЕМИНЕ ВО ТРАЈНА... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - КАКО ДЕЛУВА ТЕРАПЕВТСКИ? Губењето коса е Физиолошки пр.. Category: Коса  >  Шампони  >  Маски  >  Серуми  >  lakme Product #: SET-LAK-OPA 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 2.080 ден. 2.080 Available from: Depileve
СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME

СЕТ против Опаѓање: Шампон + Лосион + Маска LAKME

2.080 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: SET-LAK-OPA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
КОСАТА ВИ Е СЛАБА И ВИ ОСТАНУВА НА ЧЕШЕЛОТ? МОРАТЕ ВЕДНАШ ДА РЕАГИРАТЕ
И СОСТОЈБАТА НЕМА ДА ПРЕМИНЕ ВО ТРАЈНА...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
КАКО ДЕЛУВА ТЕРАПЕВТСКИ?
Губењето коса е Физиолошки процес што може да се намали со добар третман.
Развивме интензивна терапија со моќен шампон што го спречува опаѓањето и го зајакнува коренот.
Ја зајакнува фоликулата и кожата ја смирува. Маската што се масира директно на коренот,
стимулира растење на нови влакна и зајанување на фоликулата на старите.
Серумот ја стимулира микроциркулацијата на главата
и коренот добива пообилна исхрана и престанува да паѓа.
РЕЗУЛТАТ: Го зацврстува коренот.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: set, protiv, opagjanje, kosa, zacvrstuva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS