Kepro Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса. Нанесете неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне. Дава волумен, сјај и ја неутрализира разлетаноста на косата. Идеално за секојдневна употреба. Може да се нанесуваат и на мокра коса за полесно расчешлување. .. Category: Коса  >  Серуми Product #: KP141 Regular price: 830 ден. 830 Available from: Depileve
Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл

Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл

830 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP141
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса.

Нанесете неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне. Дава волумен, сјај и ја неутрализира разлетаноста на косата. Идеално за секојдневна употреба.

Може да се нанесуваат и на мокра коса за полесно расчешлување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS