Органски третмани

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 250мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува. ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Органски кондиционер за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен кондиционер за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
Органски шампон за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Исклучително нежен шампон за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа). Особено пого..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Органски пилинг за чистење масен скалп INSIGHT 180мл.
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл
Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот. Содржи..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Шампон за Чувствителен скалп (го лекува Оштетеното ткиво) ORGANIC 240мл
Шампон за терапија на чувствителен, црвен, иритиран скалп со затнати пори, како резултат на агресив..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Серум против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 100мл
Серум за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањето..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Шампон против Опаѓање (со Матични клетки и Динаген) ORGANIC 240мл
Шампон за згуснување на косата и против опаѓање (со растителни матични клетки и динаген) Опаѓањет..
1.730 ден.
без ДДВ: 1.466 ден.
Шампон за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 240мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.670 ден.
без ДДВ: 1.415 ден.
Маска за реконструкција на влакното (со Фито-протеини и Био-мимикрија) ORGANIC 150мл
Третман за раздвоени врвови (со Фито-протеини и Био-Мимикрија) Постојано ја фенирате/пеглате коса..
1.920 ден.
без ДДВ: 1.627 ден.
Кондиционер за Боена коса INSIGHT 500мл.
Кондиционер за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска мак..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченичн..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Кондиционер против Оштетена коса INSIGHT 500мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченични..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кондиционер против Наелектризирана коса INSIGHT 500мл
Кондиционер со високохидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) к..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Маска против Наелектризирана коса INSIGHT 250мл
Маска со високохидратантни својства што одлично делува на сува и разлетана (наелектризиран..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS