Екстензии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Екстензии со двоен механизам KAYPRO (должина по избор: 36cm или 55cm)
Долга коса, секогаш кога ќе посакате!   Овие сензуални екстензии, ја истакнуваат женствен..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS