Четки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Алуминиумска четка Ø43 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Широка четка за измазнување, стилизирање и крупни кадрици  (со додаток за раздвојување патец и ..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Алуминиумска четка Ø32 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Четка за измазнување, стилизирање и медиум кадрици (со додаток за раздвојување патец и прамени). ..
530 MKD
без ДДВ: 449 MKD
Алуминиумска четка Ø28 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка и долга коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и п..
510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
Алуминиумска четка Ø23 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Алуминиумска четка Ø17 (-50% побрзо фенирање) TERMIX
Тесна четка за кратка коса, фини прамени и измазнување (со додаток за раздвојување патец и прамени)...
460 MKD
без ДДВ: 390 MKD
Детанглер за Расчешлување (со Јонски третман) TERMIX
Кажете им збогум на чворчињата и заплетканата коса! Termix® лансираше практична мала четка за о..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS