Апарати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фен со широк/тесен додаток за воздух ETI
ETI Stratos 6900 Xtra Power е професионален фен, многу лесен за манипулација.  Тивко работи, е..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS