Заштитни ракавици за Фигаро и Пегла (термо-изолатор) x 1

Заштитни ракавици за Фигаро и Пегла (термо-изолатор) x 1

280 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: KP024
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тенки, лесни заштитни ракавици за виткање на коса. 

За безгрижна работа со фигаро и поголема флексибилност при виткање.
Ја зголемува прецизноста и заштедувате на време. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zastitni, rakavici, toplina, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS