Освежувач на Воздух (неутрализација на силни Миризби) GNAIL

Освежувач на Воздух (неутрализација на силни Миризби) GNAIL

2.990 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: 5304
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Модерен неутрализатор на непријатна миризба (ефект на ароматерапија).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: osvezuva, vozduh, mirizbi, ozoner

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS