Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®
 • Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®
 • Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®

Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®

3.900 MKD
Производител: Termix
Шифра на производ: TX17
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

TERMIX® е професионален Фен со екстремно моќен мотор, што постигнува брз проток на воздух и ниска волтажа што не ја гори косата (со 2 брзини и 4 опции за температура). Лесен, воздушест дизајн за супер-брзо ракување со 3м долг кабел.

 • Бесмртен мотор: 220V
 • Имун на фреквенции од радио, телевизија и телефони
 • Сигурносен термостат
 • Филтерот се отстранува и лесно се чисти
 • Двојна изолација
 • Копче за ладен воздух
 • Анти-Шок дизајн

Додаток: насочувач за исправување на коса.

Боја: Црна.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: fen, brz, bezbeden, termix

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS