Фигаро за Коса (Керамика) со Заштитна штипка и Термо регулатор  MP HAIR

Фигаро за Коса (Керамика) со Заштитна штипка и Термо регулатор MP HAIR

4.340 MKD
Производител: MP Hair
Шифра на производ: БА207
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прецизно фигаро со фиксатор (за цврсти и правилни локни). 

Упатство за употреба: Вклучете ја во струја и подесете ја температурата.

Работете по секции на косата. Да се обрне внимание да не доаѓа до предолго

изложување на косата на топлина, за да не се исуши влакното.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: figarfo, keramicko, kosa, zastitna, stipka

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS