Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 13мм

Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 13мм

1.860 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: 2270
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Фигаро за ситни локни од титаниум (ја штити косата од оштетување). 

 

Употреба: Вклучете ја во струја и притиснете на I/O копчето 1 секунда.

Основната температура е 150 ºC. Со +/- подесете ја посакуваната температура.

Дисплејот ќе трепка, додека не се постигне температурата.

Работете по секции на косата.

 

Совет: Доколку сакате поизразени локни, завиткајте помалку коса.

Задржете 5-7 секунди, во зависност од текстурата и должината на косата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: figaro, vitkanje, kosa, zastitna, stipka

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS