Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 32мм

Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 32мм

4.080 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: BА202
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 32мм

 

Употреба: Се препорачува да се употребува на влажна, претходно сушена, миена коса.

Може да се користи и на сува коса за корекција на четкањето.

Четката има 3 позиции:

 

0 (исклучено)
I (средно дување)
II (силно дување)
 

Работете по секции не поголеми од 2cm. и што е можно поизедначени.

Секогаш работете од коренот кон врвовите.

Полека лизгајте ја четката по должина на секцијата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: figaro, vitkanje, cetka

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS