Дифузер за Фен (Кадрава коса) BABYLISS PRO

Дифузер за Фен (Кадрава коса) BABYLISS PRO

990 MKD
Производител: Babyliss
Шифра на производ: ET002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Широка површина за издувување на воздухот (за уредни локни). 

Упатство за употреба: се монтира на отворот на фенот, за дифузно
распределување на струењето на воздухот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: difuzer, fen, vitkana kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS