Апарати

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.

Распродадено

Распродадено

Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX® Фен за Коса: Јонски (Брз проток на воздух за Заштита на влакното) 1800w TERMIX®
TERMIX® е професионален Фен со екстремно моќен мотор, што постигнува брз проток на воздух и ниска во..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Slim пегла за коса (Јонска + Керамичка) TERMIX® Slim пегла за коса (Јонска + Керамичка) TERMIX®
Најнова генерација пегли со нано-технологија: C.RAMIC —–● IONIC Материјали! Пегла што не го гори вл..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Фигаро со Четка во 3 димензии (Титаниум) BABYLISS PRO 14/19/24мм
Електрична титаниумска четка за виткање со 3 димензии и 2 нивоа на јачина.   Употреба: Се..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 32мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 32мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 19мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 19мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
Фигаро за Крупни Локни (Волуменска Коса) MP HAIR
Безбедно ергономско фигаро за постигнување на волумен: Со изолатор на врвот (за заштита од изг..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Фигаро за Коса (Керамика) со Заштитна штипка и Термо регулатор  MP HAIR
Прецизно фигаро со фиксатор (за цврсти и правилни локни).  Упатство за употреба: Вклучете ја..
4.340 ден.
без ДДВ: 3.678 ден.
Фигаро за Брановидна Коса (тројно) MP HAIR
Лесно, ергономско фигаро за таласи и лелеави форми. Ергономско фигаро за правење на брановидни фо..
4.340 ден.
без ДДВ: 3.678 ден.
Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 16мм
Фигаро за ситни локни од титаниум (ја штити косата од оштетување).    Употреба: Вклу..
3.720 ден.
без ДДВ: 3.153 ден.
Фигаро (Титаниум) за Коса со Заштитна штипка BABYLISS PRO 13мм
Фигаро за ситни локни од титаниум (ја штити косата од оштетување).    Употреба: Вклу..
1.860 ден.
без ДДВ: 1.576 ден.
Освежувач на Воздух (неутрализација на силни Миризби) GNAIL
Модерен неутрализатор на непријатна миризба (ефект на ароматерапија). ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Заштитни ракавици за Фигаро и Пегла (термо-изолатор) x 1
Тенки, лесни заштитни ракавици за виткање на коса.  За безгрижна работа со фигаро и поголема..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Дуо Фигаро за Ретро фризури (керамичко) MP HAIR
Двојно Фигаро за таласи (совршено за pin-up фризури).    Упатство за употреба: Вклуч..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Дифузер за Фен универзален
Широка површина за издувување на воздухот (за уредни локни).  Упатство за употреба: се монти..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS