Коса

Коса

Сакате долга коса, но никако да ви порасне? Имате сува коса? Кршлива? Крута? Непослушна... 

Знаете ли што можат да направат за вас Кератин и Ботокс третманите? Видете кои се бенефитите од користење на Органска козметика

од природни билки. Секоја коса има специфични барања. Најдете го вашиот идеален третман: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Професионална пегла за коса DUAL PLATE XL Професионална пегла за коса DUAL PLATE XL
Професионална пегла за коса DUAL PLATE XL со инфрацрвен исправувач Технологијата со дво..
6.500 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Професионална пегла за коса DUAL PLATE Професионална пегла за коса DUAL PLATE
Професионална пегла за коса DUAL PLATE со инфрацрвен исправувач Технологијата со двојни..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Професионален фен за коса X5 iTools Професионален фен за коса X5 iTools
Професионален фен за коса X5 Карактеристики: 2 – брзини на дување 3 – нивоа на температур..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Професионален фен за коса Extreme 6000
Професионален фен за коса Extreme 6000 Карактеристики: 2 – брзини на дување 3 – нивоа на ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Четка за расчешлување KEPRO Четка за расчешлување KEPRO
Четка за расчешлување со двојно дејство: ја расчешлува косата и ја прави посјајна. Ергономски диз..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
LAKME Deep Care - сет за оштетена коса
Сетот содржи: шампон Deep Care 300мл. кондиционер Deep Care 300мл. маска Deep Care 300мл. ..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.
Frizz control шампон 300мл
Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалувањ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Frizz control спреј за заштита 300мл
Спреј за заштита од топлина на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалу..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control маска 250мл
Маска за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Frizz control крем за дефиниција 150мл
Крем за дефинирање на кадрици ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување на разлетаноста.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control кондиционер 300мл Leave-in
Кондиционер за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% нама..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Deep Care шампон 300мл
Шампон за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Deep Care маска 250мл
Маска за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕД..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Deep Care кондиционер 300мл
Кондиционер за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Deep Care капки 100мл
Серум за обновување на раздвоени врвови ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   П..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS