Коса

Коса

Сакате долга коса, но никако да ви порасне? Имате сува коса? Кршлива? Крута? Непослушна... 

Знаете ли што можат да направат за вас Кератин и Ботокс третманите? Видете кои се бенефитите од користење на Органска козметика

од природни билки. Секоја коса има специфични барања. Најдете го вашиот идеален третман: 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл
Моќна комбинација од церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса. ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл.
Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјај..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Четка за многу густа, силна коса Ø60 TERMIX
Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна за густа коса, тешка за исправување. TER..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Четка за медиум дебелина на влакно Ø60 TERMIX
Четка дизајнирана со специјални моќни јонски влакна, за коса со средна дебелина (склона на сушење). ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Мека четка за тенка и многу оштетена коса Ø60 TERMIX
Специјално дизајнирана за тенка и многу оштетена коса. Јонските влакна ја штитат косата од пука..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл NoOrangeGigs шампон (против портокалови тонови) Kaypro 350мл
Шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Нежно дејствува и ги отстранува н..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
KAY SUN хидратантна маска 500мл.
Хидратантна маска која ја омекнува косата која е изложена на сонце, хлор и морска сол. Формула ко..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
KAY SUN хидратантен шампон 300мл.
Хидратантен шампон збогатен со масло од Монои за сите типови на коса. Нежно ја чисти косата и и д..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
KAY SUN масло за тело 150мл.
Хидратантно масло за тело, збогатено со масло од Монои. Хидрира, штити и дава чувство на пријатно..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
KAY SUN масло за коса 150мл.
Масло за заштита на коса која е изложена на сонце, хлор и морска сол, збогатено со масло од Монои. ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Бланш (осветлување до 10 тонови) Kaypro 50гр
интензивно избелување на влакното до 10 тонови ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Боја за брада за мажи 60мл + Активатор 150мл.
Брз третман за покривање на седи влакна и контрола на несаканите тонови на брадата за само неколку м..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Шампон за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.
Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата коса, ја скротува и им дава правилна форма на локните...
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS