KAY SUN хидратантен шампон 300мл.

KAY SUN хидратантен шампон 300мл.

390 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хидратантен шампон збогатен со масло од Монои за сите типови на коса.

Нежно ја чисти косата и и дава влажност.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне. Погоден за секојдневна употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sampon, kosa, uv zastita, sonce

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS