KAY SUN масло за коса 150мл.

KAY SUN масло за коса 150мл.

590 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP119
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Масло за заштита на коса која е изложена на сонце, хлор и морска сол, збогатено со масло од Монои.

Лесната текстура ја штити косата од оштетување од сонцето и ја прави мека и сјајна.

Се нанесува на косата пред и после изложување на сонце.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: maslo, kosa, uv zastita, sonce

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS