KAY SUN масло за тело 150мл.

KAY SUN масло за тело 150мл.

490 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP118
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хидратантно масло за тело, збогатено со масло од Монои.

Хидрира, штити и дава чувство на пријатност при изложеност на сонце. Со UVB филтер.

Се нанесува по кожата на телото за време на и после изложеност на сонце. Се препорачува да се комбинира со крема за сончање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: maslo, telo, uv zastita, sonce

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS