Пребарување - Botu Cure Kaypro

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл Botu-Cure ампула KAYPRO 10мл
Моќна комбинација од церамиди, кератин и хиалуронска киселина за многу оштетена коса..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Botu-Cure Маска KAYPRO 500мл
Маска за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши Бо..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Botu-Cure Спреј KAYPRO 200мл
Спреј за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши Пр..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Botu-Cure Шампон KAYPRO 350мл
Шампон за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши. Неж..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS