Nesti Dante Гел за дезинфекција на раце Nesti Dante 500мл. Брза и безбедна дезинфекција без плакнење. Не ја суши кожата. Содржи 65% денатуриран алкохол. Се нанесува на рацете и се размачкува на сите делови од дланките, Се тријат рацете се додека средството не испари. Активна компонента; Benzalkoniumchlorid 0,10% .. Category: Хигиена  >  Дезинфекција Product #: NDI02 Regular price: 510 ден. 510 Available from: Depileve
Гел за дезинфекција на раце Nesti Dante 500мл.

Гел за дезинфекција на раце Nesti Dante 500мл.

510 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDI02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Брза и безбедна дезинфекција без плакнење. Не ја суши кожата.

Содржи 65% денатуриран алкохол.

Се нанесува на рацете и се размачкува на сите делови од дланките, Се тријат рацете се додека средството не испари.

Активна компонента; Benzalkoniumchlorid 0,10%

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS