Хигиена

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Четка за заби СРЕБРЕНА(сребрени јони)
Средно тврда, антиплак четкичка со сребрени јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ста..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Паста за заби СРЕБРЕНА 75мл. (сребрени јони)
Антибактериска гелна паста со КОЛОИДАЛНО СРЕБРО кое има способност да ги уништува бакте.За максимале..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Паста за заби ЏУМБИР 75мл. (интензивен вкус)
Мултисенсорно искуство наменето за љубители на ЏУМБИР чии лековити својства биле познати уште на Рим..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Паста за заби ЦИМЕТ 75мл. (интензивен вкус)
Силен и пикантен вкус на ЦИМЕТ кој води потекло уште пред 2700г.п.н.е во Кина, нарекуван уште и "Кра..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Паста за заби АЛОЕ ВЕРА 75мл. (20% алое)
Мултисенсорно искуство со гелна паста со интензивен вкус, воедно со регенеративните и смирувачки сво..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Конец за заби ЦРН 50м (активен јаглен)
Средно тврда, антиплак четкичка со активен јаглен и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ст..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Четка за заби ЗЛАТНА (златни јони)
Средно тврда, антиплак четкичка со златни јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од станд..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Четка за заби ЦРНА (активен јаглен)
Средно тврда, антиплак четкичка со активен јаглен и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од ст..
140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Паста за заби ЗЛАТНА 75мл. (златни јони)
Антибактериска гелна паста со КОЛОИДАЛНО СРЕБРО кое има способност да ги уништува бакте.За максимале..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Паста за заби ЦРНА 75мл. (активен јаглен)
Гелна паста со активен јаглен кој на природен начин ги уништува бактериите, токсините и штетните мат..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Сапун со ЗЛАТО Nesti Dante 250gr.
Nesti Dante GOLD - природен сапун подготвен со 24 каратни златни ливчиња и интензивен мирис на Ирис,..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр
Природен, нежен сапун за ултра-чувствителната бебешка кожа. ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Dal Frantonio Nesti Dante 100гр Dal Frantonio Nesti Dante 100гр
NESTI DANTE® ботаничките сапуни, се направени од 100% природни билки,  без никакви дотатоци на..
95 MKD
без ДДВ: 81 MKD
Црн сапун од Јаглен Nesti Dante 250гр
Црниот сапун е долго чувана тајна на древниот Египет, што се пренесувала со генерации. Направен с..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Purissimo Nesti Dante 100гр Purissimo Nesti Dante 100гр
Природни сапуни за ултра-чувствителна кожа. Без мирис. Без боја. ..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр Подарок СЕТ x 6 сапуни 250гр
Допрете до сетилата на вашите сакани и подарете експлозија на Ароми со 6 различни ароми на најнежен&..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS