3% Хидроген за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refractocil 100мл
  • 3% Хидроген за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refractocil 100мл
  • 3% Хидроген за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refractocil 100мл
  • 3% Хидроген за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refractocil 100мл

3% Хидроген за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refractocil 100мл

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: 6955
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: 3%, hidrogen, vegji, trepki, brada

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS