Гел за Влажен изглед LAKME 150мл

Гел за Влажен изглед LAKME 150мл

340 MKD
Производител: Lakme
Шифра на производ: LS009
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Гел за влажен изглед.
Предности: Ја скротува правата и витканата коса со долготраен и природен ефект.
Контрола на фризурата.
Цврстина: 2
Тип на коса: права или виткана.
Мирис на свежина, со ноти на грејпфрут.
 
Активни анти-оксиданси: Семе од грозје ™ комплекс.
Вклучува грозје како антиоксиданс (заштитник на кератинот)
и витамин Е антиоксиданси (заштитник на керамидот).
  • УВ заштита
  • Заштита на бојата
  • Заштита од топлина
  • Отпорен на влага 
СТИЛСКИ СОВЕТ: Обликувајте ја косата и исушете со фен за природен изглед.
За влажен изглед, одберете поголема количина и оставете ја да се исуши природно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gel, vlazen, izgled, mokra, kosa

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS